Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ВАСИЛЬ ІВАНЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ С. КОПАНІ
2015-08-07 15:36:00

ВАСИЛЬ ІВАНЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ С. КОПАНІ

6 серпня голова райдержадміністрації Василь Іванченко провів зустріч з жителями с. Копанів за участю  Царедарівського сільського голови Жанни  Шевченко, голови правління ПСП ім. Щорса Стефаном Зборовським.

Учасники зустрічі розглянули питання відновлення та покращення водопостачання села питною водою та проведення заходів з децентралізації влади в Україні.

Жителі села, звертаючись до голови райдержадміністрації попросили надати допомогу у відновленні водогону, ця проблема не вирішується протягом останніх п’яти років.

В свою чергу Василь Іванченко запропонував передати водогін на баланс Царедарівської сільської ради, жителі Копанів підтримали цю ініціативу. «Передавши водогін на баланс громади є всі можливості провести відповідні відновлювальні роботи, залучивши бюджетні кошти та взяти участь у державній програмі «Питна вода», адже забезпечення населення водою є одним із пріоритетних завдань влади», - сказав голова райдержадміністрації.

Також очільник району ознайомив та роз’яснив принципи та переваги децентралізації влади шляхом добровільного об'єднання громад навколо Доманівської селищної ради створивши, Доманівську об’єднану  громаду.

«Це об'єднання  є цілковито добровільне та не передбачає примусового приєднання тієї чи іншої сільської ради.Територіальні  громади матимуть значно більші надходження до своїх бюджетів так, як формування власних бюджетів відбуватиметься за принципом формування бюджетів міст обласного значення. А більші бюджети дадуть змогу вирішити набагато більше проблем життєдіяльності громад. Цим шляхом до побудови заможного суспільства пройшли багато східноєвропейських держав», - наголосив Василь Іванченко.