Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ЖИТЕЛІ ДОМАНІВКИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ІНІЦІЮВАННЯ ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
2015-08-12 14:25:00

ЖИТЕЛІ ДОМАНІВКИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ІНІЦІЮВАННЯ ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

11 серпня в районному будинку культури під головуванням селищного голови Олександра Доги відбулись збори жителів селища Доманівка, на яких обговорювалося питання ініціювання об'єднання територіальних громад Доманівського району в одну громаду з центром в селищі Доманівка. В роботі зборів брали участь голова райдержадміністрації Василь Іванченко, голова районної ради Тарас Кушнір, експерти Офісу реформ при Миколаївській облдержадміністрації Олександр Дудюк і Володимир Петруня, міжнародний тренер-експерт з розвитку громад Олена Доля.

Голова райдержадміністрації В. Іванченко повідомив учасникам зборів про Перспективний план формування територіальних громад Миколаївської області та закликав підтримати пропозицію об'єднання територіальних громад району в одну громаду: «Об'єднання в одну громаду дасть змогу нашим населеним пунктам не лише виживати, а й розвиватись. І держава має на меті надавати всебічну підтримку об’єднаним громадам. Нам всім необхідно використати цей шанс і створити дійсно дієву громаду, яка зможе вирішувати проблеми наших громадян».

На численні питання учасників зборів відповіли Т. Кушнір, О. Доля, О. Дудюк, В. Петруня.

Учасники зборів – жителі селища обговорили та висловили свої думки щодо доцільності об'єднання в одну громаду. Особливою емоційністю та несприйняттям ідеї реформування місцевого самоврядування відзначалися виступи Василя Вадовського, Анатолія Крижановського, Галини Бадико, Олени Осипи. Конструктивні пропозиції внесли Марина Чепіжко, Володимир Федоренко, Любов Заєць, Анна Степаненко.

За підсумками обговорення питання порядку денного учасники зборів переважною більшістю голосів підтримали пропозицію Доманівського селищного голови О. Доги щодо ініціювання процес об'єднання територіальних громад району в одну громаду з центром в селищі Доманівка.