Відділ агропромислового розвитку Доманівської райдержадміністрації інформує, що у рамках Українського проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), бенефіціаром якого є облдержадміністрація, оголошено про відкриття нової грантової програми - «Малі інноваційні гранти»
«Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.
Для кого?
Грант можуть отримати:
жінки - власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес- групу чи кооператив;
чоловіки - власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості;
сімейні підприємства, сільсьгосподарський обслуговуючий кооператив – про їх створення ви можете детальну інформацію отримати у відділі.
Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ,СОК, ФГ та інше).
Яка мета грантів?
Сприяти розвитку жіночого підприємництва у сільській місцевості та покращенню умов праці в плодоовочевому секторі. Розширити можливості жінок у напрямку прийняття бізнес-рішень.
Які очікувані результати?
Реалізація інноваційних ідей, що сприяють сталому розвитку на існуючому ринку або проникненню на новий ринок.
Отримання додаткової вартості, підвищення обсягів виробництва без збільшення масштабів виробництва, зниження фізичних зусиль і часу, що витрачається, збільшення терміну життя продукту.
На що можна отримати грант? Приклади
На створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збути, сертифікація та інше).
На підвищення доданої вартості (наприклад: післяврожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше).
На підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше).
На удосконалення ринкових інформаційних систем, технологій та/або комунікацій.
Розмір грантової допомоги?
До 10 тис. канадських доларів на один проект.
Як взяти участь у конкурсі грантів?
З 1 вересня 2018 року на сайті uhbdp.org/ua/ слід заповнити форму-ессе (опис свого бізнесу за планом, посилання на форму буде надано в оголошенні). Апліканти, які подали ессе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримують посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. Після проходження тренінгу апліканти отримують посилання на заповнення грантової заявки.
Який термін подачі заявок на отримання гранту?
З 1 по 15 листопада 2018 року.
Хто розглядає заявки?
Всі заявки будуть розглянуті комітетом МЕБА.
Коли оголошуватимуть результати грантового конкурсу?
Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org/ua/ та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.