6 листопада за участю голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука в залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч з підприємцями району, які працюють у сфері торгівлі продовольчими товарами, представником місцевого виробника хліба та хлібобулочних виробів.
Є.Осадчук зазначив, що враховуючи умови сьогодення на ринку хліба, збільшення собівартості цього соціального продукту і, в той же час, збільшення конкуренції, постає питання виробництва хліба на районному споживчому ринку. Є загроза припинення діяльності власного виробника хліба, а це і зменшення доходів до бюджету, і зменшення робочих місць та збільшення соціальної напруги. Наша задача : з одного боку - захистити населення, з іншого – дати можливість виробникам працювати і розвиватися та виплачувати людям зарплату.
Також провів діалог з підприємцями представник ПП «Фаворит М» Шинкаренко Анатолій. Підприємці району висловили свої побажання та конструктивні зауваження.