Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Олексій Савченко: "Процеси, спрямовані на розвиток Миколаївської області неможливо зупинити"
2019-06-04 05:34:00

Олексій Савченко: "Процеси, спрямовані на розвиток Миколаївської області неможливо зупинити"

У п’ятницю, 31 травня,  відбулась зустріч голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка з керівниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.
На початку заходу присутні переглянули відео-фільм про проведену за 2,5 роки роботу та успіхи, яких вдалось досягти у різних сферах діяльності. Зокрема, в освіті, медицині, соціальному забезпечені, інфраструктурі.
«Декілька тез, які б я хотів, щоб ми сьогодні підняли і почули. Перше: разом з вами ми розробили цілу низку програм, і ці процеси, які ми запустили – їх неможливо зупинити, їх можливо тільки покращити. Я знаю, що всі ви будете направляти своє життя на те, щоб наша Миколаївщина була найкращою, квітучою і щоб область розвивалася. Так збудоване українське законодавство, що Президент України формує свою команду, і я не маю права заважати. Я звернувся із заявою до Президента України, до Кабінету Міністрів України про звільнення і сподіваюся, що через певний час я отримаю рішення. Хочу наголосити, що український народ і Миколаївщина ніколи не повернеться в кайдани. Ніколи не буде зворотнього – що б не робили політики, які б гасла не лунали. Народ вже зовсім інший», - звернувся Олексій Савченко до присутніх в залі.
В ході зустрічі голова Миколаївської ОДА вручив відзнаки керівникам органів місцевого самоврядування, депутатам Миколаївської міської та обласної рад, керівникам районів та ОТГ за копітку працю на благо Миколаївщини.