Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Розпочався робочий візит членів Представництва ЄС в Україні до Миколаївської області
2019-07-25 05:46:00

Розпочався робочий візит членів Представництва ЄС в Україні до Миколаївської області

З публічної презентації громадськості та освітянам освітніх програм та проектів, що реалізуються в Україні, розпочали свою роботу на Миколаївщині члени Представництва ЄС в Україні.  Зустріч проходила сьогодні, 24 липня, в приміщенні облдержадміністрації.

Загалом у ході робочого візиту, в період з 24 до 26 липня, Представництвом ЄС в Україні заплановано проведення цілого ряду інформаційних заходів, семінарів і тренінгів для різних цільових аудиторій в містах Миколаєві та Первомайську. Заходи будуть спрямовані, насамперед, на роз’яснення важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

У ході зустрічей представники громадськості, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі області отримають змогу ознайомитися із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні, дізнатися про довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді, в яких зможуть брати участь щонайменше до 2020 року.