Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Миколаївські медики обмінялися досвідом з колегами у сфері впровадження телемедичних послуг для населення
2019-07-25 05:47:00

Миколаївські медики обмінялися досвідом з колегами у сфері впровадження телемедичних послуг для населення

З метою вивчення досвіду інших регіонів з питань запровадження телемедичних послуг робоча група Миколаївської області на чолі із начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим 22 липня відвідала одеських колег.

У ході робочого візиту представниками кількох областей України обговорено деякі питання нормативної бази, хід та терміни впровадження телемедичних послуг для населення, комунікації між закладами первинного рівня надання медичної допомоги, що будуть замовниками такої послуги, та центрами телемедицини на базі обласних закладів.

Нагадаємо, що телемедицина - це напрям медицини, який включає комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості).  

Хід реформування медичної галузі, відповідність сучасним вимогам надання медичної допомоги знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.