Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Обговорили питання збереження пам’яток історичної спадщини Богданівки
2019-09-24 09:02:00

Обговорили питання збереження пам’яток історичної спадщини Богданівки

У Богданівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 22 вересня відбулося засідання за «круглим столом» за участю науковців, представників громадських організацій, народного депутата України А.О. Чорноморова, митців, Президента Нью-Йоркської Асоціації діаспор світу Міті Бикова, голови Миколаївської обласної єврейської громади М.Д. Гольденберга, голови Асоціації колишніх в’язнів гетто та концтаборів Р.М. Шварцмана, представників районних органів влади. Піднімалося питання про збереження пам’ятників Холокосту, висвітлення подій на території Трансністрії в пресі, на телебаченні, у навчальних закладах, про розвиток інфраструктури краю, створення меморіального комплексу. Мітя Биков звернув увагу на проблеми Богданівської школи (капітальний ремонт зовнішніх мереж каналізації, придбання нового шкільного автобуса), побудову мостової переправи через річку Південний Буг, відновлення пам’ятного знаку після вандалізму.  

 Патрик Дебуа, французький католицький  пастор і Президент Асоціації «Яхад-ін унум», надіслав листа, у якому привітав учасників міжнародного заходу, вказав на відсутність належної транспортної інфраструктури, що унеможливлює відвідування Богданівського меморіалу делегаціями з різних країн.

Перший заступник голови райдержадміністрації Н.І. Фалько вручила учасникам зустрічі за «круглим столом» запашний коровай з пшениці нового врожаю і запевнила, що районна влада надаватиме допомогу в збереженні історичних пам’яток.

  Всі присутні відзначили високий рівень організації та проведення міжнародного заходу, атмосферу доброзичливості та взаєморозуміння. Сподіваємося, що у вирішенні місцевих проблем допоможе і міжнародна спільнота.