Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Миколаївщина відзначає День захисника України
2019-10-15 13:19:00

Миколаївщина відзначає День захисника України

14 жовтня, на Соборній площі відбулися масштабні святкові заходи до Дня захисника України, до участі в яких долучилися тисячі миколаївців.

Святкування розпочалося урочистого підняття на Державного Прапору України та патріотичного Маршу Захисників у складі військовослужбовців місцевих військових частин, співробітників національної поліції та ДСНС, Національної гвардії, учасників АТО, волонтерів та членів родин загиблих воїнів.

У своєму вітальному слові голова облдержадміністрації Олександр Стаднік відзначив, що 14 жовтня є символом нерозривного зв'язку усіх поколінь захисників рідної землі, приводом для всіх ще раз пригадати свою історію, наш героїчний шлях до незалежності, мужність і самопожертву тисяч захисників, які гинули і продовжують гинути за Україну.

«Низький уклін оборонцям України усіх часів. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу. Безмежна вдячність рідним та близьким наших захисників за розуміння, любов та підтримку. Від усього серця бажаю усім вам міцного здоров’я, радості й добра, родинного затишку та злагоди в домівках! А головне - мирного неба над головою!», - привітав присутніх Олександр Стаднік.

У рамках свята на Соборній площі проведено виставку техніки та озброєння військових частин і силових служб. Для дітей і молоді відбувся безкоштовний квест “ЗахисТИ”, організований силами учасників АТО/ООС і внутрішньо переміщених осіб за підтримки канадського благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”.

Святкування продовжиться впродовж цілого дня та завершиться увечері безкоштовним концертом українського рок-гурту “БеZ Обмежень” на центральній площі міста.