Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → На Миколаївщині відкрито унікальну мобільну модульну котельню потужністю 3 МВт
2019-11-05 07:44:00

На Миколаївщині відкрито унікальну мобільну модульну котельню потужністю 3 МВт

Цієї п’ятниці, 1 листопада, у Миколаєві відбулося офіційне відкриття унікального інноваційного проєкту з енергоефективності – першої мобільної модульної котельні потужністю 3 МВт, аналогів якій досі немає Україні.

Інноваційна модульна котельня є результатом взаємовигідної співпраці миколаївської компанії ТОВ «ГрінТехно», фахівцями якої розроблено та реалізовано проєкт, та обласного комунального енергогенеруючого підприємства.

Основні потужності котельні було побудовано наприкінці 2018 року, за цей час вони пройшли ґрунтовну апробацію в тестовому режимі.

Загалом котельня розрахована на опалення площі у 30 тис. кв. м. Серед переваг – суттєва економія коштів, відсутність потреби у приміщеннях, мобільність та можливість швидкого монтажу у будь-якому зручному місці. Для вироблення теплової енергії використовуються пелети. Керувати котельнею можна дистанційно за допомогою мобільного додатку, також розробленого миколаївськими ІТ-спеціалістами.

Наразі котельня забезпечує теплом приміщення міської лікарні №3 та Миколаївського базового медичного коледжу, на території якого знаходиться.

Відкриття об’єкту відвідали голова облдержадміністрації Олександр Стаднік, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, голова обласної ради Вікторія Москаленко та радник Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«Вдячний нашим фахівцям за проведену титанічну роботу, а головне – її результат. Сподіваюся, що проєкт і надалі розвиватиметься не лише на Миколаївщині, а й по всій території України. Зі свого боку обіцяю надати всю необхідну допомогу та підтримку цьому правильному та корисному починанню», - зауважив під час відкриття Олександр Стаднік.

У ході подальшої оглядової екскурсії учасникам заходу було продемонстровано обладнання в роботі.