19 вересня керівник апарату райдержадміністрації О. Максютенко спільно з головою районної організації ветеранів війни та праці р. Осадчук провела засідання організаційного комітету з нагоди Дня партизанської слави, були розглянуті питання щодо участі слухачів університету «Третього віку» та проведення тематичної конференції з учнями загально навчальних закладах району з метою патріотичного виховання молоді.
19 вересня при управлінні праці та соціального захисту населення відбулося засідання координаційного комітету з питань проведення в районі заходів до Дня людей похилого віку. Нараду проводила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Мазалова Були присутні: завідувач сектору зпитань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Н. Фалько, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) В. Бурдейна, в.о. директора районного будинку культури Ж. Коломієць , голова районної ради ветеранів війни та праці Р. Осадчук .
На засіданні розроблено та затверджено заходи щодо проведення в районі Дня людей похилого віку, визначено дату проведення свята, обговорено питання щодо запровадження практики в усіх структурних підрозділах органів виконавчої влади Дня відкритих дверей для ветеранів війни та праці і людей похилого віку району.