Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Спільна мета.
2021-01-28 13:36:07

Спільна мета.

      Тільки за умови тісної співпраці органів поліції та уповноважених органів з питань пробації можливо досягти результатів.

      З метою налагодження такої співпраці 28 січня 2021 року було проведено нараду за участі начальника Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Шейка Олександра Івановича, ДОП відділення поліції №2 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області старшого лейтенанта поліції Кочмарика Володимира Зіновійовича та ДОП відділення поліції №2 Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області старшого лейтенанта поліції Попенка Володимира Вікторовича.

     Під час зустрічі працівниками підрозділів було опрацьовано алгоритм дій щодо перевірки за місцем мешкання засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Метою перевірок є забезпечення належного контролю за поведінкою та способом життя суб’єктів пробації, спілкування з рідними та близькими за для об’єктивної оцінки способу життя та оточення підоблікових.

     Завдяки налагодженій ефективній співпраці представників пробації із службовцями Національної поліції вдається досягати суттєвих позитивних результатів у запобіганні вчиненню повторних правопорушень, що є головною гарантією і запорукою безпеки громади.