Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → НОВИНИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області
2020-07-09 13:54:25

НОВИНИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

 

Безпека дітей залежить тільки від нас самих!

Дбати про безпеку дітей, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно.

Саме тому 04 серпня 2020 року співробітниками Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області із залученням інспектора ювенальної превенції Доманівського ВП Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області Сергія Гушпіта та головного спеціаліста відділу Южноукраїнського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максима Бойченка відповідно до узгодженого графіку спільного прийому проведено спільний захід по роботі з неповнолітніми суб’єктами пробації, які перебувають на обліку сектору.

Під час зустрічі підліткам роз’яснено поняття жорстокого поводження з дитиною, зокрема домашнього насильства щодо дитини. Ознайомлено з формами жорстокого поводження та алгоритмом дій у разі застосування до них насильства в будь-яких проявах.

Основна мета заходу - навчити неповнолітніх осіб тому, як діяти, куди звертатися при встановленні факту жорстокого поводження щодо дитини, а саме -  домашнього насильства.

Наприкінці зустрічі клієнти пробації отримали інформативні буклети «Я маю право!».

Безпека дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити такі проблеми, збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!

 

07 липня 2020 року начальником Доманівського районного сектору філії  Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області Олександром Шейком та в.о. директора Доманівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яною Кошулап з неповнолітнім клієнтом пробації проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності повторного скоєння правопорушень та злочинів, проведено профілактичну бесіду щодо ведення здорового способу життя та щодо безконфліктного спілкування між членами родини.

Маємо сподівання, що ця зустріч позитивно вплине на виховання неповнолітнього, адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення молодої людини та як складеться її доля.