Шановні аграрії! При департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочинає роботу конкурсна комісія з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.
Порядок використання коштів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300.
Для отримання державної підтримки звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, каб. 23. Телефон для довідок: (0512) 37-74-02.
Не втрачайте шанс отримати фінансову підтримку!
Розглянуто та затверджено
на засіданні конкурсної комісії
(протокол № 1 від 11.04.2019 р.)
ПОрядок та умови
проведення конкурсу з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки
шляхом здешевлення кредитів
- Умови проведення конкурсу розроблено на підставі вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300.
- Склад конкурсної комісії затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 квітня 2019 року № 116-р.
- Завданням конкурсної комісії є визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу – отримувачів часткової компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами.
- Формою роботи конкурсної комісії є засідання, яке скликається головою конкурсної комісії або його заступником (у разі відсутності голови комісії).
- Конкурсна комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення у друкованих засобах масової інформації оголошення про порядок та умови проведення конкурсу, а закінчує за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання конкурсної комісії. Засідання конкурсної комісії проводяться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
- Реєстрація заявки та документів, що додаються до неї, проводиться в день їх надходження.
- Документи, подані в не в повному обсязі, реєструються і повертаються позичальнику у триденний строк після їх подання із зазначенням причин повернення.
- Претенденти на отримання фінансової підтримки подають до конкурсної комісії заявку за формою, встановленою Мінагрополітики, та такі документи:
- копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копії кредитного договору та додатково укладених договорів між позичальником та банком, посвідчені банком;
- довідку про банківські реквізити позичальника (довільна форма);
- виписку банку про отримання позичальником кредиту;
- копії фінансової звітності за 2018 рік відповідно до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» (додаток 1 «Баланс» (Звіт про фінансовий стан), форма № 2 «Звіт про фінансові результати» (Звіт про сукупний дохід);
- довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів, видану органами державної фіскальної служби;
- копії документів про оплату товарів, робіт, послуг, що підтверджують цільове використання кредитних коштів (рахунки на оплату, платіжні доручення про оплату, прибутково-видаткові накладні, акти приймання-передачі, акти виконаних робіт, надання послуг), посвідчені позичальником;
- прогнозний розрахунок банку річної суми відсотків за користування кредитом в межах строку дії кредитного договору, з визначенням суми компенсації, що підлягає відшкодуванню в поточному році за рахунок бюджетних коштів.
- Подані документи реєструються секретарем конкурсної комісії в журналі обліку, форму якого затверджує Міністерство аграрної політики та продовольства України.
- Конкурсна комісія розглядає подані позичальниками документи, необхідні для отримання права на компенсацію, у порядку черговості їх реєстрації.
- Конкурсна комісія визначає суму компенсації для кожного позичальника в межах встановленого річного обсягу, видає претенденту довідку про прийняте рішення конкурсної комісії та включає його до реєстру позичальників, які мають право на отримання компенсації за кредитами.
- У разі відмови в наданні права на компенсацію підприємству надсилається у триденний строк після прийняття рішення конкурсною комісією обґрунтована письмова відповідь із зазначенням причин відмови.
- Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписують усі члени конкурсної комісії, присутні на засіданні. Член комісії, який не згодний з її рішенням, підписує протокол з окремою думкою, яка є невід’ємною частиною протоколу.
- Позичальники, які включені до реєстру позичальників, що мають право на отримання компенсації, подають до 7 числа, наступного за звітним періодом, копію платіжного доручення, засвідчену банком, про суму фактично сплачених позичальником відсотків за користування кредитом за відповідний період.
- Обов’язки щодо підготовки матеріалів до розгляду конкурсною комісією, а також ведення діловодства покладається на секретаря конкурсної комісії.
Претендент несе повну відповідальність за достовірність поданої інформації