7 вересня за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Фалько та селищного голови Олександра Доги О.О. відбулося засідання засновників та активу Клубу громадського діалогу.
Члени Клубу повідомили про участь у проекті "Сильні локальні громади - ключ до успіху реформи місцевого самоврядування", який проходив у місті Вознесенськ. У проекті беруть участь по 4 райони з 9 областей України. 18 - 20 серпня на першому етапі представники Доманівського району (по три особи від влади та громадськості) мали чудову нагоду долучитися до обговорення таких питаннь добровільного об'єднання громад, аспектів реалізації адміністративно-територіальної реформи, ознайомитися з методами локального аналізу, позитивними практиками залучення громадян до управляння містом, селищем, селом; особисто поспілкуватися з Вознесенським міським головою та начальником відділу Вознесенського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
2-4 вересня учасники проекту продовжили навчання на другому етапі тренінгу. Лідери ГО « Фонд розвитку селища Доманівка», активісти КГД та представники влади гідно представили виконане домашнє завдання та змогли цікаво презентувати його іншим учасникам трьох районів Миколаївської області. На тренінгу роглянуто основні теоретичні та практичні аспекти проектного менеджменту у контексті необхідності та можливості вирішння спільних проблем громади на конкретних прикладах, запропонованих учасниками. Цікавою була можливість знову поспілкуватися з представниками Веселинівського, Баштанського району, м. Вознесенська та вирішувати, як виявилось у більшості випадків, однакові проблемні задачі.
Презентували участь лідерів Клубу громадського діалогу Альони Долі, міжнародного експерта, та Ірини Святченко, представника ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівка» у методичній конференції спільного Польсько-Українського проекту «Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформі самоврядування в Україні». Конференція відбувалася 3 та 4 вересня у Черкасах. Учасники конференції розглядали питання підвищення ефективності діалогу в громадах, досвіду застосування методик ведення впорядкованого діалогу в контексті проблематики реформування місцевого самоврядування в Україні. У роботі брали участь керівники проекту, директор Щецинського навчального центру Фундації розвитку місцевої демократії Домінік Гурські та його заступник Пшемислав Фенрих, представники 14 громад – учасниць проекту з 10 областей України.
Повідомили учасників зібрання, що з 1 вересня по 30 листопада ц.р. тривають осінні зустрічі та заходи Клубів та визначили план – мінімум подальшої роботи, а саме: дати проведення засідань клубу громадського діалогу в Доманівці, проведення конкурсу міні-грантів «Доманівка своїми руками», облаштування спортивних майданчиків та дитячих зон відпочинку.