Меню

Посилання

 
ГоловнаОголошення → Увага! Всеукраїнський конкурс для студентів «Розумним Бути Модно»
23/09/2019 11:54

Оголошення

Увага! Всеукраїнський конкурс для студентів «Розумним Бути Модно»

«Розумним Бути Модно» - всеукраїнський конкурс для студентів, переможці якого отримають грошові гранти на навчання. Проект є повністю безкоштовний для учасників. Проводиться українськими медіа-ресурсами в рамках соціальної програми мотивації сучасної молоді до навчання за інформаційної підтримки міністерства освіти і науки України та місцевих органів державної виконавчої влади області.

Поспішайте надіслати есе до 30 вересня 2019 року та позмагатися за грошовий грант в рамках всеукраїнського конкурсу есе для студентів «Розумним Бути Модно». Переможці отримають стипендіальне забезпечення або суму на оплату навчання.

Увага, шановне студентство Миколаївщини! Прийом конкурсних есе в рамках соціального проекту «Розумним Бути Модно» триває до 30 вересня 2019 року! Організатори пропонують студентству проявити власні здібності, креативність, творчий та інноваційний підхід та написати есе з максимально простими правилами та вимогами до робіт.

Тематика конкурсного есе однакова для всіх учасників але передбачає розгляд питання з інноваційної точки зору за напрямком, обраним на власний розсуд із запропонованих. А отже тема роботи:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Дозволяється надсилати декілька робіт від одного автора. Але кожне есе має бути унікальним. Дізнатися детальну інформацію з приводу вимог, правил, напрямків написання конкурсних есе можна за посиланням.

Стати конкурсантом пропонується за власним бажанням абсолютно безкоштовно. Але в разі, якщо студент навчається в закладі вищої освіти, що підтримав соціальний проект «Розумним Бути Модно».

Організатори не створюють жодних перепон на шляху до розвитку розумної молоді. Дають змогу проявити себе як першокурсникам, так і майбутнім випускникам. Представникам денної та заочної, державної та контрактної форми навчання, будь-яких спеціальностей, незалежно від спеціальності, факультету навчання.

Гранти у вигляді річної, піврічної, тримісячної оплати навчання або стипендіального забезпечення виділяють «Open Media Group» та медіа ресурсами: Ликар инфо - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; Е-Квиток - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; УАУА инфо - Інформаційний портал для батьків про дітей; Надра Кредит - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Конкурс для студентів «Розумним Бути Модно» охоче підтримали провідні заклади вищої освіти:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка  http://www.univ.kiev.ua/news/10514

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» http://dnvr.kpi.ua/?p=6100

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) https://kneu.edu.ua/ua/events/wrthwryjr/

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого https://nlu.edu.ua/%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BC-%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F/

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С. Кузнеця) https://www.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/Konkurs-sered-studentiv-Rozumnym-Buty-Modno-.pdf

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)  http://www.dnu.dp.ua/news/3479

Державний вищий навчальний заклад Придніпровська державна академія будівництва та архітектури  https://pgasa.dp.ua/news/konkurs-rozumnym-buty-modno/

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет (ДДАЕУ)  https://www.dsau.dp.ua/ua/news/973.html

Та багато інших ЗВО по всій Україні, детальніше з якими пропонуємо ознайомитися за посиланням http://openmedia.com.ua/student-grant

 до верху